Kompiuterinė technika

Internetine elektronine parduotuve – pinigų ir laiko taupymo įrankis

b-a.lt  savo klientams siūlo daugiau nei 200 tūkstančių pavadinimų įvairių statybinių medžiagų, santechnikos, juodųjų ir spalvotųjų metalų, elektrotechnikos, įrankių ir įrenginių, buitine technika, elektronika, baldų, auto-moto, smulkios žemės ūkio technikos ir kitų prekių, kurias rasite prekių kataloge.

Daug dirbate namuose? Nuolat rašote įvairius darbus? Ar mėgstate daug fotografuoti ir namų sąlygomis atsispausdint nuotraukas? Tuomet spausdintuvai yra neatsiejama Jūsų namų dalis. Kompiuterio spausdintuvas tai įrenginys, kuris išspausdina kompiuterio informaciją ant popieriaus. Spausdintuvai pirmiausia yra naudojami kaip kompiuterio išoriniai įrenginiai. Printeriai būna patys įvairiausiai, besiskiriantys spausdinimo kokybe, sparta, naudojamais ištekliais, patogumu ir pan. Norėdami kuo geriau išpildyti Jūsų pageidavimus siūlome nemažą jų pasirinkimą.

Tikriausiai net nereikia klausti kiek žmogaus gyvenime užima laptopai. Šie nesiojami kompiuteriai jau kelinti metai yra vieni iš pagrindinių mūsų darbo įrankių, daugelio tai ir vienas iš laisvalaikio praleidimo būdų, informacijos paieškos būdas, juos patogu pasiimti ir į kelionę. O ir šių notebook kaina dabar yra prieinama kiekvienam. Notebook yra didelis pasirinkimas palei kiekvieno norus ir galimybes. Mūsų elektroninė parduotuvė taip pat ne išimtis, nes čia Jums pasiūlysime didelį jų pasirinkimą ir visą įmanomą konsultaciją.

Staliniai kompiuteriai atsirado anksčiau už laptopus, tačiau ir dabar šie kompai yra ne ką blogesni pagalbininkai už notebook. Šie kompiuteriai nors ir užima daugiau vietos už laptop, tačiau verta palyginti visas jų galimybes, nes šiuo kompiuteriu kartais galima atlikti didesnes užduotis. Taigi ir stacionarūs kompiuteriai yra ne ką mažiau naudingi, tereikia išsirinkti kokio tipo kompiuteris geriausiai pateisina Jūsų lūkesčius. O kad išsirinkus stacionarų kompiuterį turėtumėte ant ko jį pastatyti siūlome pasižvalgyti po kompiuteriu stalai katalogą.

HDD – tai vidiniai ir išoriniai kietieji diskai. Jūsų kompiuteryje trūksta vietos? Ne bėda – didesnis vidinis kietasis diskas išspręs Jūsų problemas. O jei norite papildomo kietojo disko, tai Jums galime pasiūlyti puikių išorinių kietųjų diskų, kuriuos bet kada galėsite pasiimti kartu su savimi. Šie išoriniai kietieji diskai vis labiau populiarėja, dėl savo privalumų: juose galima saugoti bet kokią informaciją, svarbiausius savo failus, nes jei operacinė sistema staiga sugenda, pasinaudojant šiais išoriniais diskais yra lengva ir patogu ją perrašyti ir taip išsaugosite visus savo failus.

LCD monitoriai – tai skystųjų kristalų monitoriai arba dar kitaip vadinami skystųjų kristalų vaizduokliai. Ypatinga jų savybė, kad šie monitoriai yra ploni ir lygūs ir yra sudaryti iš daugybės spalvotų arba vienspalvių taškų, išdėstytų prieš šviesos šaltinį. Savo elektroninėje parduotuvėje stengiamės pasiūlyti didelį jų asortimentą

Prie stalinių kompiuterių klaviatura yra būtina, tačiau kartais ją mėgstame prisijungti ir prie nešiojamųjų kompiuterių, nes būna patogiau dirbti. Tai tarsi klaviaturos papildymas, nes ne visi laptopai turi atskirą skaičių klaviatūrą. Tokios papildomos klaviatūros labai palengvina ir darbą, ir puikiai tinka žaidimų mėgėjams.

Tęsiant straipsnį apie kompiuterinę techniką yra būtina paminėti modemus. Modemai yra reikalingi jei savo namuose, ar biure norite naudotis internetu. O kaip žinome dabar kiekvienas žmogus naudojasi internetu, tad modemas yra reikalingas kiekvienam.

Flash atmintinės yra nepamainomos visiems, jos yra labai naudingos saugoti patiems svarbiausiems failams, kurie neužima daug vietos, tačiau, žinoma, flash atmintinių dydžių yra pačių įvairiausių, tereikia išsirinkti Jums tinkamiausią. Tokios usb atmintinės tinka visiems kompiuteriams, kurie turi usb jungtis.

Turite gerų nuotraukų, kurias norite perkelti į kompiuterį, ar reikia elektroninės knygos, kurią norite nusiųsti draugui, bet turite tik popierinę? Tuomet Jūsų bėdas išspręs skeneriai. Įsigykite iš mūsų parduotuvėje esančių skenerių ir dalinkitės visa norima informacija su kitais ar visus duomenis saugokite elektroniniu variantu, nes taip jie išliks dar ilgiau.