Buitinė technika

Internetinė parduotuvė – pinigų ir laiko taupymo įrankis

b-a.lt  savo klientams siūlo daugiau nei 200 tūkstančių pavadinimų įvairių statybinių medžiagų, santechnikos, juodųjų ir spalvotųjų metalų, elektrotechnikos, įrankių ir įrenginių, buitine technika, elektronika, baldų, auto-moto, smulkios žemės ūkio technikos ir kitų prekių, kurias rasite prekių kataloge.

Kategorijoje buitine technika galite naršyti virš 3000 prekių. Šiame kataloge rasite montuojamos, smulkios bei stambios buitinės technikos. Visa buitine yra būtina kiekvienuose namuose, tai žymiai palengvina namų ruošą ir visas užduotis. Įsivaizduokime kaip seniau buvo atleikami visi ruošos darbai.. Tai tikrai buvo žymiai sudėtingiau ir reikalavo daugiau jėgų.. Tad, kad dabar būtų lengviau gyventi siūlome Jums daugybę buitinės technikos prietaisų.

Šaldytuvai – šaldikliai gali būti montuojami į specialias nišas, arba galite rinktis iš stambios buitinės technikos, kurią galėsite tiesiog pastatyti į Jums tinkamą vietą. Šaldytuvai ir šaldikliai yra vieni iš svarbiausių prietaisų virtuvėje, be kurių būtų sudėtinga išsiversti kiekvienam iš mūsų. Šaldytuvas būna patys įvairiausi, mes Jums siūlome rinktis iš plataus asortimento: galbūt Jums reikia, kad saldytuvai būtų kartu su šaldikliu, galbūt su pagreitintu užšaldymu ar įmantriu dizainu ir pan. Saldytuvai ir saldikliai atlieka pagrindinę maisto laikymo funkciją, be kurių būtų sudėtinga išsiversti.

Dar vieni svarbūs namų apyvokos daiktai yra skalbimo masinos. Tai elektriniai buitiniai prietaisai, skirti drabužiams bei kitai namų tekstilei skalbti. Vien prisiminus kaip mūsų senoliai skalbdavo rūbus puikiai suvokiame kaip dabar jos mums palengvina buitį. Ypač jei gyvenate ne vienas ir turite vaikų. Skalbimo masina už jus atlieka visą darbą, Jums tik reikia sudėti į ją skalbinius ir galiausiai juos išdžiaustyti. Šiuose buitiniuose prietaisuose yra įtaisytas centrinis besisukantis būgnas, kuris besisukdamas netik puikiai išskalbs Jūsų rūbus, bet kartu juos ir išsausins, taip rūbai dar greičiau išdžius. Juk kiek brangaus laiko sutaupome turėdami šį buities prietaisą. Dabar skalbimo masinu yra pačių įvairiausių: iš mūsų katalogo galite rinktis ar Jums reikia iš stambios buitinės technikos ar tinkamesnė būtų įmontuojama mašina. Šios skalbimo mašinos Jums ne tik sutaupo laiko ir Jūsų energijos, bet jos taip pat sunaudos mažiau vandens, taip pat turi apsaugą nuo vaikų. Ramiai nustatę skalbimo laiką galėsite eiti pailsėti ar dirbti kitų darbų.

Po skalbimo reikalingos ir džiovyklės. Žiemą tikriausiai ne vienas rūbus džiauname ant radiatoriaus, tačiau juk žymiai patogiau yra namuose turėti džiovyklę. Ji puikiai išdžiovina visus rūbus, o ir namuose netvyro drėgmė. Džiovyklė viena kitą lenkia savo funkcijomis, pavyzdžiui vienos iš funkcijų yra elektroninė drėgmės kontrolės, jutikliniai touchControl mygtukai, turi apsaugas nuo glamžymosi bei kitos funkcijos. Įsigyję džiovyklę apsaugosite savo namus nuo nuolatinės drėgmės, nes esant drėgmei gali pradėti pelyti ir namų sienos, o tada dar papildomai reikės ir remonto..

Žinoma, pilnos apsaugos nuo glamžymosi sunku tikėtis naudojant džiovykles, tad pravartu namuose turėti ir lygintuvą. Lygintuvai yra būtini, nes juk rūbai nuolat susiglamžo, kad ir kaip juos saugotume. Kai kurie rūbai turi ypatingą savybę glamžytis, tad lygintuvas yra geriausias pagalbininkas. O jų būna pačių įvairiausių, jie nuolat tobulėja. Renkantis lygintuvą atsižvelgiame į lygintuvo dizainą, svorį, rankeną – įvertiname jos patogumą. Taip pat turime išsiaiškinti kokios galios yra lygintuvas ir numatyti, kokio Jums labiausiai reikia.

Kiekvienuose namuose turi būti ne tik jauku, bet ir švaru. O kai namuose švaru tai tuomet ir nuotaika pakilesnė ir svečių malonu sulaukti. Kiekvienas namų šeimininkas nori turėti geras ir kokybiškas namų valymo priemones. Šiuo atveju dulkiu siurbliai yra vieni iš reikalingiausių. Kiekvienais metais siurbliai kuriami vis modernesni, dulkiu siurbliai įgauna vis naujų funkcijų. Juk seniau jie buvo skirti tik kilimams valyti, o dabar jais jau galima ir langus plauti ir dulkes nuo žaliuzių valyti. Taip pat jiems modernėjant net nebereikia jų „stumdyti“. Tereikia įjungti funkciją, kad patys valytų visus namus. Apibendrinant dulkiu siurblys yra elektrinis įrenginys, skirtas valyti pavišiuje esantiems nešvarumams juos susiurbinėjant. Taigi šių siurblių pasirinkimo įvairovė yra išties didelė, renkantis šį prietaisą derėtų atsižvelgti į namų ar biuro plotą, į tai kiek per dieną susikaupia dulkių (pavyzdžiui biuruose ir namuose greta didelių gatvių būna didesnės dulkių sankaupos).

Jei mėgstate siūti daugiau nei tiesiog suadyti suplyšusį rūbą, tuomet Jūsų namuose pravers siuvimo mašinos. O gal Jūs turite savo siuvimo ateljė, tai tuomet tikrai pravartu pavartyti siuvimo masinos prekių katalogą. Šios mašinos pagreitina visą darbą, daug greičiau pasisiūsite suknelę, rankinę ar net ir daug greičiau sulopysite suplyšusį audinį.. Juk kiek laiko užimtų jei reikėtų rankomis persiūti tarkim suknelės užtrauktuką, kai su siuvimo mašina tai padaryti bus žymiai greičiau ir lengviau.

O ką jau kalbėti apie maisto gaminimą. Juk kiekvienas mėgstame skaniai pavalgyti, o kad pasigaminti maistą, tam yra būtina viryklė arba orkaite. Virykles ir orkaites vertiname kiekvienas, o jas renkamės palei savo poreikius, nes jų taip pat yra pačių įvairiausių. Kataloge viryklės rasite įvairių gamintojų bei parametrų dujines virykles. Dujine virykle yra su dujine orkaite, taip pat turi apsaugą nuo dujų nutekėjimo, dujinį grilių, mechaninį laikmatį bei daugelį kitų funkcijų. Įsigyję virykles, skanaukite savo pačių paruoštais valgiais ir džiuginkite draugus bei artimuosus savo kulinariniais sugebėjimais! O jei reikia geros orkaites, Jums pravers orkaičių katalogas, kuriame rasite virš 150 prekių.

Aišku, tų, kas mėgsta gaminti, namuose turėtų būti ir garų surinktuvai. Jie ne tik suteikia virtuvei išbaigtą vaizdą, bet ir užtikrina gaivų orą. Gartraukiai efektyviai sugeria virtuvės kvapus, kurie turi savybę pasklisti po visus namus. Taigi gartraukis puikiai išspręs šią problemą, o Jūs galėsite mėgautis gaiviu oru savo namuose. Gartraukiai tarpusavyje skiriasi funkcijomis, dydžiu bei kitais parametrais, tad reikia išsirinkti tokį, kad jį būtų galima ir lengvai įmontuoti Jūsų virtuvėje ir kad jis atliktų visas reikiamas funkcijas. Kataloge garų surinktuvai rasite beveik 500 prekių. Šis didelis prekių pasirinkimas leidžia Jums išsirinkti tinkamiausią, kad Jūsų namuose tvyruotų šviežias ir gaivus oras.

Ir vėl namuose buvo šventė? Atėjo daug žmonių? Žinoma, buvo smagu, bet o kas dabar viską tvarkys ir plaus indus? Dažnai nebūna daug savanorių, o kartais dėl to kyla ir nemažai nesutarimų.. Išvengti šių nesutarimų Jums padės indaplove. Ypač pravartu indaploves turėti kavinėse, restoranuose, juk taip darbas vyksta žymiai efektyviau ir visa energija išnaudojama tinkamai. Be to, jos padeda ir taupyti. Nemažas indaplovių katalogas leis Jums peržiūrėti visas turimas prekes ir nuspręsti kokios Jums reikia labiausiai, juk jos skiriasi ir savo funkcijomis, ir dydžiu.

O kad atėjusius svečius galėtumėte pavaišinti ne tik skaniausiais patiekalais, pravartu kad namuose stovėtų ir kavos aparatai. Kavos aparatas yra nepakeičiamas jei mėgstate šviežią kavą. Juk taip malonu užuosti šviežios kavos aromatą, išsivirti „Cappuccino“. Įsigijus kavos aparatą mėgautis šviežia kava yra taip paprasta, juk kad ją pasigaminti tereikia spustelti mygtuką ir kava bus automatiškai išvirta iš kavos pupelių ir vandens.. O Jums teliks mėgautis garuojančia kava. Tokie aparatai yra labai naudingi ir namuose, ir biure. Tai yra šiuolaikiški aparatai, kurie turi ekskliuzyvinius apsaugos dangtelius, kuris apsaugos, kad aparatas neatsidarytu darbo metu, taip pat galite pasirinkti ar Jums reikia kavos aparato su vienu puodeliu ar dviem. O jei turite palikę specifinę vietą šiam apratui, tai taip pat ne bėda, nes turime ir įmontuojamų aparatų.

Kylant maisto produktų kainoms ypač populiarėja duonkepės. Turint duonkepe namuose galime mėgautis visad šviežia duona, taip pat namuose kepta duona daug kam yra skanesnė už pirktinę, ji žymiai ilgiau išlieka švieži, nesudžiūna taip greitai. Duonkepė yra kiekvienos šeimininkės svajonė, juk yra taip smagu artimuosius ir draugus nudžiuginti savo kepta duonele. Duonkepės suteikia galimybe kas rytą pajusti šviežiai kepamos duonos kvapą, juk nieko nėra maloniau kaip atsibusti nuo šio kvapo ir prisiminti kaip seniau mūsų senoliai jas taip pat kepdavo.

O kad gaminti būtų dar lengviau ir smagiau Jums padės virtuviniai kombainai. Virtuvinis kombainas – tai patikimas ir funkcionalus pagalbininkas. Jį turėdami galėsite lengvai ir greitai susmulkinti dažoves, maišyti tešlą bei lengvai suplaksite plakamus produktus iki purumo. Taip pat nedūžtantys maišytuvai leis Jums eksperimentuoti plakant kokteilius, o taip pat jame galėsite ruošti įvairius padažus ir tyreles.

Kas gi galėtų ginčytis ar skaniau yra šviežios sultys ar pirktos iš parduotuvės? Manau atsakymas visiems aiškus.. Sulčiaspaudės leidžia nuolat savo namuose turėti šviežių sulčių, taip pat galėsite palepinti ir savo vaikus, juk namuose spaustos sultys iš natūralių produktų yra pats geriausias vitaminų šaltinis. Renkantis sulciaspaudes reikia  žinoti kokia Jums tinkamiausia. Didelę sulciaspaude rinkitės tuo atveju, jei sultis spausite visai šeimai. Jei palnuojate spausti sultis iš cirusinių vaisių, tuomet sulčiaspaudė turėtų būti kompaktiška, nedidelio galingumo. Presinę sulčiaspaudę patartina rinktis, jei ruošiatės spausti sultis iš uogų ar žalumynų. Taigi kaip matote jų yra pačių įvairiausių ir prieš perkant taip pat reikia apsvarstyti kokia Jums yra tinkamiausia.

Na ir kaip kalbant apie buitinę technika nepaminėsime mikrobangų krosnelės. Ji yra labai naudinga kai reikia greitai pasišildyti maistą, o kartais būtent su ja galime pasidaryti patį skaniausią padažą. Taip pat mikrobangės labai praverčia kiekvienam studentui, juk kiekvienas žinome ką reiškia, kai gyvename atskirai ir kai reikia greitai pasiruošti maisto :)

Taigi buitinė technika reikalinga kiekvienuose namuose. Turint reikiamą techniką visus darbus atliekame daug greičiau ir sutaupome taip kiekvienam brangų laiką. Kiekvienas palei savo poreikius išsirenka jam tinkamiausius pagalbininkus. Sėkmės šeimininkaujant ir kuriant savo namus!